HLEDÁM NĚKOHO ZE STUDENTSKÉ RADY, POTŘEBOVALA BYCH NĚCO DOMLUVIT. OZVĚTE SE. 

 

PSYCHOSOBOTA BUDE ZAČÍNAT JIŽ V DEVĚT.

8. 11. 2016

 

SEMINÁŘE

Uzavření přihlášek na psychosobotu je ve středu v 16.00. Pak podle počtu zájemců rozhodneme, zda ji budeme realizovat. Nenechávejte tedy své rozhodnutí na poslední chvíli, jinak se Vám může stát, že budete ve finále zklamáni. Anička vzkazuje, že pro malý počet studentů nemá smysl aktivity chystat.

Je možné, že dojde k časovému posunu - od 9.00 do 16.00.

7. 11. 2016

Psychosobota

12. 11. 2016

Tak už víme, kdy a co budeme dělat. Připomínám, že je nutné se přihlásit, pokud se chcete zúčastnit.

Téma: Sebepoznání – mé já, životní cesta a hodnoty

Anotace: Během celé soboty nás čekají zážitkové techniky zaměřené na prohloubení sebepoznání. Budeme se věnovat životní cestě a tomu, co jsme na ní už potkali, případně co můžeme potkat. Také se zaměříme na to, z čeho na své cestě čerpáme a na čem nám v životě záleží. Vše si zkusíme na vlastní kůži, ale vše jen tak, jak budeme sami chtít 

10. 00 - 17.00 s hodinovou pauzou na oběd.

 

Řeším záhadu: dělala jsem si čárky, kolik máme zájemců. Čárek mám šest, ale při dohledávání jmen jsem našla jen čtyři (Barbora P., Katka H., Karolína S., Violetta B.).

Můžeme přijmout 16 (maximálně 18) zájemců. Vzhledem k tomu, že nebyl dostatečný zájem ze seminářů, vyvěsím tuto nabídku i pro ostatní studenty. V pátek ji pověsím na nástěnku. Pak už to bude, kdo dřív přijde, ten dřív mele.

3. 11. 2016